Upoluj swoją książkę

Akcja „Upoluj swoją książkę” realizowana w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL oficjalnie się rozpoczęła również w naszej szkole.
To już 6. edycja projektu organizowanego przez Instytut Książki, Krakowskie Biuro Festiwalowe i księgarnię Woblink, a finansowanego przez Ministerstwo Kultury
i Dziedzictwa Narodowego. W ten sposób aktywnie promujemy czytelnictwo i chcemy pokazać młodym ludziom, że warto czytać. Akcja skierowana jest do uczniów
i uczennic szkół  średnich i ma ona charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych ebooków i audiobooków.
Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na plakatach, które znajdują się w bibliotece oraz korytarzach szkolnych.

Pamiętajcie, kod QR  jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć 18 naprawdę wyjątkowych bestsellerów. Pobrane w ten sposób książki można czytać na czytnikach elektronicznych inkBOOK oraz Kindle.
Akcja trwa do 30 listopada. Namawiamy do udziału i życzymy miłej lektury:)
Szczegółowe informacje można uzyskać w bibliotece szkolnej lub  na stronie internetowej akcji .
Zapraszamy !