Nominacja dla Szkoły Podstawowej nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w WIELKIM PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM

Szanowni Rodzice,

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez rodziców do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej dzieciom i ich rodzicom w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie warmińsko-mazurskim jest prowadzony przez Gazetę Olsztyńską i Polska Times.

Serdecznie dziękujemy za okazane nam uznanie i zaufanie.

Nominacje są dla nas niezwykłym wyróżnieniem, ale także bardzo ważną informacją  o naszej pracy oraz wskazówką i motywacją do dalszych działań.

Nauczyciele, Dzieci i Rodzice tworzą społeczność Szkoły Podstawowej nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena , zatem wspólnie pracujemy na to, aby stworzyć miejsce przyjazne nam wszystkim.

Zachęcamy do oddawania głosów w dalszej części plebiscytu. Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem:

www.gazetaolsztynska.pl/nauczyciel

Izabela Milan oraz wszyscy pracownicy SP25