Festyn „Niepodległościowo, sportowo i patriotycznie”

Każdego roku  w listopadzie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie organizowano imprezę cykliczną związaną z uroczystymi obchodami Święta Niepodległości

pt. „Niepodległościowo, sportowo i patriotycznie”.

Wszystkie szkoły wchodzące w skład naszego Zespołu przygotowywały wspólnie część artystyczną z przedstawieniem i występem  szkolnego chóru, który prezentował pieśni patriotyczne. W tym dniu uczniowie mieli też okazję uczestniczyć w zorganizowanych specjalnie na tę okazję zawodach sportowych, obejrzeć wystawę historyczną prezentującą spuściznę niepodległej Polski i gazetki okolicznościowe.

W bieżącym roku szkolnym została zorganizowana akcja Samorządu Uczniowskiego SP nr 25

„Święto Niepodległości w moim domu”.

Święto obchodziliśmy we własnych domach z najbliższymi. Chcieliśmy pokazać, że nie zapomnieliśmy, że jesteśmy Polakami i  pamiętamy o polskich bohaterach i o sensie patriotyzmu.

zobacz buton